KONST / Litografier / Färglitografi 8862190
nr 886 2190
Färglitografi
Apolinary, komposition, 66/240, signerad, motivet: 69x50
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 april 2014
kl 20:06:34
2/4 21:52:28
100 kr
5/4 18:17:10